Моряки України та Грузії провели спільні навчання у Чорному морі

02 серпня 2021 Армія
Share Button
Фото: ВМС ЗС України
В акваторії Чорного моря, поблизу узбережжя Грузії, пройшли спільні військові маневри типу PASSEX між військовими кораблями України та Грузії.

З української сторони були представлені Військово-морські сили, а Грузія направила для маневрів судна Берегової охорони та Департаменту прикордонної поліції Грузії. 

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Збройних Сил України.

Зазначається, що метою заходу було підтримання безпеки в Чорному морі, вдосконалення навченості і взаємосумісності екіпажів кораблів ВМС України та грузинських військових моряків для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп.

 “Під час виконання тренування у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, порятунок людини, що випала за борт та передача вантажів. Також відпрацьовували практичні дії з буксирування”, – йдеться в повідомленні. 

Україна та Грузія використовували однакові типи патрульних катерів класу “Айленд”. Від ВМС України  було залучено патрульний катер “Слов’янськ”, а від Грузії катер  “Очамчірі”. Також було залучено патрульний катер “Сухумі” Департаменту прикордонної поліції.   

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі