На Херсонщині пройшли військові навчання з бойовими гелікоптерами. Фото

24 червня 2021 Армія
Share Button
Фото: пресцентр угруповання військ
Військовослужбовці підрозділів угруповання військ взяли участь у плановому тактико-спеціальному навчанні в місті Херсон на об’єкті можливих терористичних посягань – державному підприємстві «Херсонський морський торговельний порт».

Про це повідомляє пресцентр угруповання військ. 

Навчання проводилися Антитерористичним центром при Управлінні СБУ в Херсонській області спільно з співробітниками регіонального Управління СБУ, Головного Управління СБУ в АР Крим. 

Військовослужбовці підрозділів угруповання військ в ході навчань діяли спільно з підрозділами Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Судової поліції, Державної прикордонної служби, Патрульної поліції, представниками органів державної влади й місцевого самоврядування та іншими суб’єктами боротьби з тероризмом.

За сценарієм протиправні дії з ознаками терористичного акту вчиняли дві терористичні групи. Перша – захопила вантажне судно з членами екіпажу з погрозою його підриву, друга група – здійснила мінування вибуховими пристроями території та окремих приміщень державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» з захопленням заручників з-поміж працівників об’єкту.

Силами особового складу підрозділів угруповання військ під час навчання було виконане блокування, оточення місця вчинення надзвичайної події з залученням бронетехніки та іншої спецтехніки.

На заключному етапі співробітниками ЦСО «А» СБУ України разом з підрозділами спеціального призначення МВС України були проведені штурмові дії по знешкодженню терористів та звільненню заручників в приміщеннях порту та на борту судна. В ході штурму були задіяні гелікоптери зі складу угруповання військ, які забезпечили висадку спецназу за допомогою адаптерів та виконання стрибків з парашутом на борт судна.

Керівництво Штабу Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Херсонській області детально проаналізувало кожну фазу спецоперації, відзначивши належний рівень підготовки військовослужбовців підрозділів угруповання військ та високий ступень міжвідомчої взаємодії.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі