У Міноборони пояснили, чому курсантки будуть на параді на підборах

02 липня 2021 Армія, Життя
Share Button
Фото: АрміяInform
У Міноборони кажуть, що туфлі на підборах як елемент одягу для жінок-військових передбачені парадною формою, яку затвердили відповідним наказом у 2017 році. Також там розповіли, скільки коштують такі туфлі.

Про це повідомила пресслужба міністерства.

Там зазначили, що до форми одягу військових є певні вимоги, затверджені наказом Міноборони від 20 листопада 2017 року. Опублікували й зображення затвердженої форми.

«У Збройних силах України не тільки піксель та берці. Є польова форма одягу, повсякденна та парадна. Польова форма — на полігоні та в окопах, повсякденна — у повсякденній діяльності, а парадна — ну вже самі здогадалися. Цьогоріч на День Незалежності України будуть іти військовослужбовці-жінки в парадній формі одягу. Гарні та сильні», — написали у Міноборони.

Там також прокоментували інформацію, яка шириться у соцмережах, що туфлі на підборах армія закупила за 6 500 грн за пару. У міністерстві назвали це брехнею і звинуватили в її поширенні «відомих політичних інтриганів».

У Міноборони переконують, що закупили у «Домі взуття “Б. Ніколас”» 5 тисяч пар туфель із підборами у 2020 році на аукціоні. Одна пара обійшлася у 649,80 грн з ПДВ.

Нагадаємо, Міністерство оборони України в четвер, 1 липня, повідомило, що на параді до Дня Незалежності на Хрещатику військовослужбовиці будуть крокувати на підборах.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі