ЗСУ провели танкові навчання поблизу Криму. Відео

18 червня 2021 Армія
Share Button
Скріншот з відео
На Херсонщині відбулись навчання танкового підрозділу підпорядкованого Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України.

Тренування пройшло згідно з планом бойової підготовки і відбулось в умовах, які максимально наближені до бойових. Воїни-танкісти відточили навички зі швидкісного водіння бойових машин та подолання різних перешкод.  

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України. 

“Зокрема, це стосується проходження скрізь умовні міно-вибухові загородження, а також мости, яри та різни перешкоди природного ландшафту Херсонщини. Вважаю, що практичні заняття з водіння танків – є одним з головних етапів підготовки особового складу. Адже, від майстерності механіків-водіїв іноді залежить життя всього екіпажу”, – зазначив командувач  генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Танкові екіпажі здійснюють пересування у колонах та розгортання у бойові порядки, відпрацьовуючи постановку димової завіси, вихід на вогневий рубіж, а також перехід в контратаку. Заразом, танкісти відпрацьовують питання приховування та маскування бойових машини задля завдання умовному противнику максимального ураження з близької відстані раптовим вогнем прямою наводкою, що створює переваги під час ведення бою. 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі