Для злісних порушників ПДР планують запровадити додаткові перевірки

29 липня 2020 АвтоДіло, Життя
Share Button
Фото ілюстративне
В Україні планують запровадити додаткові перевірки для водіїв.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв, пише Finance.ua.

“У злісних порушників ПДР будуть виявляти здатність до безпечного керування транспортними засобами”, – повідомляє Караваєв.

За його словами, відповідні законодавчі норми почали обговорювати депутати. Ініціатива з’явилася після введення автоматичного блокування порушень, коли випадки тотального невиконання правил деякими водіями, особливо елітними автомобілями, стали зрозумілі. Рекордом було порушення режиму швидкості 60 разів протягом 50 днів, без єдиної сплати штрафу.

“Прихильники нововведення вважають, що поділ суспільства за матеріальним достатком ставить учасників дорожнього руху в нерівні умови. Для когось штраф 225 грн. – відчутна втрата для сімейного бюджету, а для когось – лише кишенькові витрати”, – зазначив експерт.

Що планують запровадити:

  • якщо протягом року скоєно від 5 до 10 порушень (конкретна кількість поки що обговорюється), право керування порушника буде призупинено до моменту складання теоретичного і практичного іспитів;
  • Караваєв припустив, що якщо законодавча ініціатива не принесе бажаного результату, законодавці підуть далі – аж до психофізіологічної експертизи водіїв, які систематично порушують правила.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі