В Україні заборонили заправляти авто побутовим газом

30 липня 2020 АвтоДіло
Share Button
Фото ілюстративне
Кабінет міністрів України затвердив технічний регламент щодо вимог до скрапленого газу для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє Уніан.

«Це проект, який стосується сотень тисяч людей. Уряд встановлює чіткі характеристики, національні стандарти. Споживачі чи то автомобілісти, чи то промислове підприємство, будуть чітко розуміти, що саме вони купують, якої якості продукт, які в нього фізичні характеристики. Це європейські підходи, які захищають споживачів», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Введення зазначеної постанови у дію сприятиме забезпеченню ринку якісним скрапленим газом і запобігатиме нецільовому застосуванню газу побутового споживання та для промислових цілей як палива для автотранспорту

Згідно з постановою, документ набуде чинності через 6 місяців після його опублікування.

«Протягом шести місяців з дня набрання чинності, допускається надходження на ринок зрідженого газу, який був введений в обіг до набрання чинності цієї постанови та показники якого не відповідають всім або окремим вимогам технічного регламенту», – сказано в постанові.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі