Avatar

Олег Радик

журналіст

Голосуйте не серцем, а за тих, кого знаєте особисто

Share Button
Фото: ілюстративне
Ні за кого не агітуватиму, надто багато шанованих мною людей йдуть під різними прапорами. Але - якщо сумніваєтеся, голосуйте за малі партії. Ті, що знаходяться за даними кимось оплачених рейтингів на межі проходження. Бо опитати 1 людину коштує 100 гривень. Не всім це по кишені. Це теж засіб агітації. І за тих голосуйте, кого знаєте особисто, а не по телевізору, чи по фейсбуку.
Чому за малі партії?
Бо монополізація, як влади, так і опозиції приводить до імітації політичних процесів. До банальних договорняків.
Це ми спостерігаємо постійно. Або бачимо результати. Політика це постійний компроміс, але не договорняк ради особистого збагачення, як це у нас повелось.
Коли вирішують, себто рішають вапроси ті люди, хто оплачує передвиборчу компанію і складає списки. Та чого таїти, часто ті, хто продав бренд кандидату. Ціни від 10 до 100 тисяч доларів, до речі.
А продають і купують лише розкручені і любі серцю виборцю бренди партій.
Хто і ради чого вкладає кошти у місцеві вибори, можна здогадатись.
У всіх списках є люди, за які заплатила українська мафія. Не завжди напряму партіям.
Коли більше учасників політичного процесу – завжди є шанс, що когось не куплять. Не домовляться з депутатом за кіоск чи земельну ділянку. Будуть незадоволені і громадськість, хоча б знатиме правду. Бо всіх не купиш. І всім ділянок не вистачить.
Надіюсь.
А чому краще голосувати за знайомих знайомих, а не за бренд? Бо це лише бренд. Вивіска. Ми не знаємо власників бренду. Який завтра завжди можна продати.
Бренду морду не поб’єш.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі