Хочеш миру, готуйся до війни

Андрій Міщенко | 15 квітня 2021 Думка
Share Button
ООС
''Якби я був полтавським соцьким''...
1. Південмаш виробляє ракети з радіусом дії досягання найбільших міст Московії та її стратегічних інфраструктурних об’єктів.
2. Переведення армії на швейцарську модель. Між іншим це наша модель, що була ще при Гетьманщині. Всі чоловіки віком від 18 до 55 років обов’язково проходять військові збори, вдома автоматична зброя, два комплекти військового одягу. Норвегія, Швейцарія, Ізраїль у разі мобілізації збільшує армію у 10 раз за 24 год. Тобто Україна у разі часу М ставить “під ружжо” мін. 2,5-3 млн.
3. Побудова азово-чорноморського каналу. Ліквідовує залежність від проходження кораблів азовських портів через керченську протоку, слугує додатковим фортифікаційним об’єктом між окупованим Кримом та Україною.
4. Повернення в заклади освіти військової підготовки. Облаштування інтерактивних кімнат для опанування всіх видів вогнепальної зброї, що використовується в Україні.
5. Розгортання ППО та ПРО для прикриття неба над країною.
6. Безпілотники в необхідній кількості для оборони та нанесення ударів по території ворога.
7. Мінімум 150 літаків хоча б класу F15, F16.
8. Побудова ствольного, патронного та порохових заводів.
9. Створення Міністерства агітації та пропаганди для правильного донесення потенційним союзникам і самогубцям про наш стан справ у мирній галузі.
А вже після цього можна разом з світом глибоко стурбовуватись над розпадом Московії.
Si vis pasem, para bellum
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі