Тетяна Андрєєва

Тетяна Андрєєва

журналістка, редакторка

Про правила флірту і перший останній поцілунок

Share Button
Фото: Юра Мартинович
Сьогодні прокинулася з відчуттям, що попереду чудовий день. Увімкнула улюблену музику й наспівуючи, варила каву в джезві.

Насправді небагато потрібно для правильного налаштування на позитивний день, коли те відчуття, наче довкола все співає. Тільки-но закипіла кава, як встало сонце, залило світлом осіннє листя – сьогодні ще один погожий день.

До речі. Знаєте, як правильно має іти жінка? Щоб бачити не взуття того, хто йде попереду вас, не розглядати структуру тканини верхнього одягу, а крони дерев. Саме так. Себе треба нести, подавати, щоб кортіло обернутися вам услід (а ми то все помічаємо, у жінок чудово розвинений периферичний зір 🙂 ). Легка усмішка, флер парфумів – і «уже нічого не зіпсує мій настрій».

А ще правдиві львів’янки вміють ходити бруківкою на підборах. І хоча у гардеробі міцно вкорінилося розмаїте спортивне взуття, поки без дощу, вдягайте шпильки-каблуки і ходою, як по подіумі (пам’ятаємо: погляд на крони дерев, губи в усмішці, стопи – майже по прямій лінії) підкорюйте світ і розбивайте серця!

Фліртуйте, спробуйте щось нове, памֹ’ятайте про мову тіла, надайте внутрішнього сяйва обличчю, згадавши свій перший останній поцілунок, і отримуйте кайф від кожного прожитого нового дня!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі