Адріан Михальчишин

Адріан Михальчишин

шахіст, гросмейстер

Реінкарнація комінтернівських інтербригад. Хто проти нас воює…

Share Button
Проросійські бойовики в Донецьку відзначають "День захисника Вітчизни" 23 лютого
За останніми даними «Тіме», проти України на Донбасі воювало 50 тисяч кримінальних бійців із 112 країн світу(хоча по інших даних всього з 30 країн). Злочинців тому, що за законами більшості країн участь у бойових діях у складі чужоземних бригад карається кількома роками тюрми.

Лише в кількох країнах найманці мали проблеми при поверненні додому. А так навіть найбільш законослухняні країни просто заплющували до часу  на них очі! Після іспанської війни і Югославія і Польща  судили своїх найманців. Тільки СРСР, Канада ,США ,Мексика і Чілі без проблем і  запитань пустили до себе цю бандитську зграю.

Зараз в ДНР присутні  реальні  інтербригади  лівацького кримінального світу, які керуються з одного центру. Аналогічні інтербригади Комінтерну воювали в Іспанській війні 1936-1939 років, і їх кількість становила 45 тисяч! Мусимо розуміти, що сучасний комінтерн воює проти України.

Ось повідомлення ББС з 2015 року: «В Іспанії поліція заарештувала вісім людей за підозрою в участі у бойових діях на сході України на боці сепаратистів».

Як писала газета El Pais, підозрювані входили до різних комуністичних груп і отримали підтримку з неофіційної проросійської мережі в Європі.(Ось! Те саме, що було в Парижі в 1936-1938 роках! Оплачений Сталіним центр рекрутації). Їх звинувачують у співучасті у вбивствах, зберіганні зброї і порушенні нейтралітету Іспанії в конфлікті. На участь в українській війні чоловіків надихнули інтернаціональні бригади добровольців, які приєднувались до боротьби проти Франко під час громадянської війни в Іспанії.

Двоє представників іспанських лівих сил – Ангел Давілла-Рівас і Рафа Муньос Перес – минулого року заявляли, що боротьба на боці проросійських сепаратистів в Україні є можливістю віддячити за підтримку Радянського союзу республіканців у громадянській війні.

В одному веб-дописі від серпня 2014 року іспанська ліва група, посилаючись на приклад Міжнародних бригад, закликала прихильників їхати на схід України для боротьби з «раком фашизму», який, як вона стверджує, поширюється в Україні.

Один із затриманих чоловіків, який використовував псевдонім “Макі”, носив браслет з червоним, жовтим і фіолетовим кольорами від республіканської сторони під час громадянської війни в Іспанії. Інший заарештований іспанець, 22-річний хлопець, під псевдонімом “Зідан”, в інтерв’ю іспанському телеканалу La Sexta сказав, що “США намагаються спровокувати тут третю світову війну”.

“Я єдиний син, моя мати, мій батько, вся моя сім’я дуже страждає, але вони знають: аби бути щасливим, я повинен допомагати людям”. Він позував без сорочки, щоб продемонструвати два портрети радянських лідерів – Володимира Леніна та Йосипа Сталіна, які він татуював на правій та лівій стороні тулуба.

З початку війни в Україні кілька асоціацій утворилися в Іспанії та інших європейських країнах, що демонструють підтримку сепаратистам на Сході  країни.

Серед іспанських угруповань є Бригада Інтернаціонал Карлос Паломіно, яка 2014 року розмістила в мережі повідомлення, в якому засуджує підтримку Америкою України та обіцяє, що бойові дії на сході України будуть “могилою фашизму”.

Бригада взяла своє ім’я від підлітка, який був убитий у мадридському метро в 2007 році солдатом, пов’язаним з неонацистськими угрупованнями. Взагалі в Іспанії при владі агресивна лівацька партія Подемос члени якої сильні в університетах де вони блокують інформативні лекції про Україну. Розголосу набули і напади лівацьких болільників на нашого футболіста Зозулю ,що  надавав допомогу пораненим  військовим на Сході України.

Сербські суди засудили з 2015 року 29 сербів за участь в проросійських підрозділах в Україні. Наразі ще 16 сербів, яких звинувачують у бойових діях в Україні, очікують на розгляд справи. Термін покарання зазвичай, 1-5 років умовно.

Посол України в Сербії Олександр Олександрович повідомив, що у листопаді 2017 року, за його оцінками, 300 сербів воювали в той час в Україні на боці ДНР.

Сербський снайпер Мілошевич каже, що Луганська Народна Республіка виплачує йому щомісячну зарплату в розмірі 15 000 рублів (200 євро). Ото за які  гроші  ця наволоч вбиває наших солдатів!

У 2014 році Олександр Вучич, тодішній прем’єр-міністр, який сьогодні є президентом Сербії, закликав усіх сербів, які воюють в Україні, повернутися до Сербії. “Залучення наших громадян за гроші у ці конфлікти завдає шкоди державі”. Еаак а в минулому році було повідомлення що сербські фірми через Польщу поставляли  зброю в ДНР . І всі  чомусь мовчать…

В Італії (звідки разом з Сербією найбільше бойовиків – Росію з її бурятськими танкістами до уваги не берем!) є чимало міських рад, контрольованих традиційно комуністами (тепер себе звуть для камуфляжу якимись оливками), що визнавали бандитів ЛНР, ДНР, організовуючи їм промоцію, відкривали консульства (та набір бійців таємно!). Всілякі Гіві чи Мотороли, якими класичними , харизматичними , дрібними покидьками би не були – це насправді гарматне м’ясо великоросійського імперіaлізму, який камуфлює себе, як і в минулому, якимось інтернаціоналізмом.

Виглядає, що найманці, які воюють в Україні, мають принаймні певну підтримку серед правлячої еліти Італії. І це не повинно дивувати. Права Ліга, а також інша правляча партія Італії, “Рух 5 зірок» завжди користувались підтримкою Росії.

А італійська Феміда зайнялася не своїми найманцями, а причепилася до українця Марківа, що був недалеко до місця, де вбили італійського журналіста. Хоча й досі не зрозуміло: чи то не був найманець, прикритий журналістським білетом?

А ось думка Радіо Свобода про те, що Чехія засудила найбільше ДНРівських найманців.

І то деяких на немалі терміни. Але ця тенденція  є знаком останнього часу.

Ще у 2016 році у чеському місті Остраві відкривалося так зване «консульство ДНР», лунали заяви від президента Чехії комуніста Мілоша Земана про те, що втрата Криму для України – доконаний факт і Києву краще було виторгувати за це у Росії знижку на енергоносії, а деякі праворадикальні чеські парламентарі здійснювали візити до окупованого Криму та Донбасу.

Загалом, понад 20 громадян Чехії є під слідством або були засуджені за звинуваченнями у причетності до бойових дій на Донбасі на боці Росії, повідомив посол України у Празі Євген Перебийніс.

На думку посла, дуже важливими є формулювання, юридична кваліфікація дій чеських бойовиків, які дають чеські прокуратура і суди.

«Як правило, чеська прокуратура практично в усіх випадках в обвинувальних актах подає «участь у здійсненні терористичного акту». Не всі суди погоджуються з таким формулюванням, деколи суд його змінює на «участь в організованому злочинному угрупованні, бо російські війська на Донбасі та їхні проксі – це, звичайно, злочинне угруповання і організоване.

Звісно, що в нинішніх інтербригад мусять бути організаційні центри. У випадку Інтербригад колишніх, то були місцеві компартії, що отримали відповідні інструкції від шефа Комінтерну Дімітрова, який втік до Москви з Німеччини після організації підпалу Рейхстагу. Тоді перевалочним центром був Париж, де збиралися бійці, відряджені своїми партіями.

Чому французи зайняли позицію нейтралітету, на яку з галасом накинулись всі ком. і соцпартії світу? Насправді в Франції був при владі просовіцькій Національний фронт і прем’єр Блюм, ніби то з нейтралітетом, насправді прикрив формування інтербригад в Парижі. Виглядає, що така сама система і з мобілізацією лівацьких бійців для ДНРівців створена і зараз. Місцеві компартії і ліваки проводять набір і первинне навчання шукачів пригод та адептів «антифашизму». Мають бути великі підйомні і зарплати за кожен місяць в ДНР. Тут тільки Москва здатна на фінансування всього проекту.

Виглядає, що перевалочними шляхами для сучасних комуністичних інтербригад є Білорусія та Росія, з повною підтримкою в дорозі.

І тому зараз головним є питання про російську структуру Інтербригад ДНРу і центру їх мобілізації в Європі. А що наші розвідка та СБУ??

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі