Дмитро Посипанко

Дмитро Посипанко

Журналіст, політичний оглядач

Суботній #політичнийтреш

Share Button
Фото з відкритих джерел
Сьогодні субота. У журналістів - святкова субота. Але це не може стати завадою для рубрики суботній #політичнийтреш.

Нагадаю, що у цю рубрику потрапляють найбільш безглузді дописи львівських політиків або тих, хто вдає з себе політика. Я їх просто скріню, а ви самі вирішуйте, що з ними і їхніми авторами робити.
Поїхали!
1. Трешовий тиждень розпочав любитель космосу Ігор Васюник своїм дописом про “великого українця” Ілона Маска, якому він подарує чорну вишиванки. “Ось так просто візьме і відправить йому в Каліфорнію”. Прикольно! Але пропоную панові Васюнику до вишиванки додати глобус, щоб великий українець Маск знав, де знаходиться його нова батьківщина.


Але на цьому екс-нардеп Васюник не заспокоївся і вирішив наїхати на Нацбанк через введення монети номіналом 10 гривень, бо це на його думку знецінює гривню. Ну, по-перше, нагадаю пану Васюнику, що євро в 30 разів дорожчий за гривню, але і там є монети номіналом 1 і 2 євро. А це в рази більше за наші 10 гривень. І по-друге, хочу, щоб Ігор Васюник наочно провів експеримент (бажано з прямою трансляцію у Facebook) і помістив мінімальну пенсію монетами в одну жменю. Мені реально цікаво подивитися на те, як у його руці помістяться 163 десятигривневих монет.

 

2. Не можу не натішитись піарниками Олега Синютки, які дуже впевнено, але трохи специфічно намагаються тримати його виборців у тонусі. Олег Синютка через свою участь у сесійних засіданнях парламенту був змушений перервати процес носіння коробок по лікарнях, а до цього ніхто не був готовий. Тому з нього вирішили зробити просто ньюсмейкера. Спочатку він розказував, коли і куди приїде Зеленський (до речі, збрехав), потім анонсував зібрання своєї партії і появу нової членкині цієї партії, та ще й потішив своїх виборців анонсом про приїзд прем’єра Шмигаля до Львова. Добре, що ми маємо такого дбайливого нардепа!

3. Як ви знаєте в Олега Синютки є друг, з яким вони разом носять ті коробки по лікарнях і ходять разом молитись – однопартієць Микола Княжицький. Але разом вони роблять не тільки це. Вони ще разом хейтять Андрія Садового. Цього разу нардеп Княжицький дуже сильно образився на львівського мера, за те що той не подзвонив і не привітав його днем народження. Образився так сильно, що аж написав відкритого листа (до речі, це якийсь новий тренд). Сам лист можете почитати самі. Він місцями веселий і милий. Але мені різонуло око те, що Микола Княжицький назвав Андрія Садового власником пропагандистських ЗМІ, забувши уточнити, що він теж є власником пропагандистських ЗМІ. Ну, от! Так буде справедливіше.

4. Ви часто бачите веселі відосики Назарія Брезіцького? Чомусь я постійно потрапляю у його таргетовану

аудиторію. Він не шкодує грошей на рекламу цих відосиків у Facebook. Але подивитись скільки він їх потратив на це, на жаль, немає змоги. Знаєте чому? Бо Facebook, як і ми всі, не сприймає пана Брезіцького за політика. От коли Facebook почне це робити, тоді і я може почну його сприймати, як потенційного кандидата на крісло в Ратуші.

5. Від цих хлопців-слоціал-націоналістів у мене завжди сльозяться очі. Вони насправді дуже веселі і смішні. Особливо тоді, коли виступають на сесіях облради і кричать з перепою “Хуйло” в прямому ефірі. Але цього разу не про це. Цього тижня вони дуже приревнували Ганущина до бюджетних грошей, які той витрачає на власний піар і “Перший Західний”, та попросили звіт про це. Шкода, що сам Панькевич забув прозвітувати про ті гроші, які він витратив на свій піар і ще тоді “Львів-ТБ”, коли був головою облради. Думаю, виборцям “Свободи” було б цікаво побачити ці цифри.

6. Не задався тиждень у голови Львівської ОДА Максима Козицького. Спочатку він “виблискував” своїми талантами на сесії облради. Потім вирішив повправлятись у написанні жорстких постів. Із метаморфозами з його дописом про конфлікт в селі Жирівка ви самі можете ознайомитись. Я вам просто пронумерував картинки: від того, з чого все почалося (1), до того, чим все закінчилось (3). Ех! Шкода, що пан Козицький за 17 хвилин перетворився із грізного координатора усіх правоохоронних органів на звичайного вимагача.

7. І на завершення. Не знаєте, як в одному дописі поєднати непоєднуване? Вам на тренінг до Садового. Лише він в одному дописі може: (1) назвати Медведчука упирем, (2) обізвати партію Порошенка безмозкими фейкометами, (3) похвалитись своїм бізнесом, який годує його сім’ю, (4) оприлюднити свою декларацію і (5) звернутись до своїх фанатів не вестить на фейки. От реально треба мати дар!

І тепер трохи серйозно! Друзі, колеги, опоненти, конкуренти і вороги, які працюють у різноманітних медіах. Зі святом вас! Бажаю вам не мати власників, а якщо вже маєте, то нехай вони щодня хваляться прибутками, які приносите їм ви! На сьогодні все. Буде новий тиждень – будуть нові скріни.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі