Дмитро Посипанко

Дмитро Посипанко

Журналіст, політичний оглядач

Суботній #політичнийтреш 4

Share Button
Фото: Володимира Гірняка
Виборча кампанія ще офіційно не стартувала, але це не заважає львівським (та й не тільки львівським) політикам масовано атакувати своїх виборців усіма можливими засобами комунікацій.

Засмітили вони своєю рекламою і усі соціальні мережі. Тому сьогодні буде суботній #політичнийтреш про партійне життя на Львівщині.

Першим, про кого хочеться написати, це вічно молодий кандидат на міського голову Львова Володимир Гірняк. Про його шанси обійняти цю посаду я напишу якось згодом у спецпроекті, який стартує на “ДІЛІ” наступного тижня і носитиме назву #мерські_переГОНи. Сьогодні лише про партію “Громадянська позиція” – силу принципових людей.

От дивлюсь на це фото і не можу ніяк вгадати, хто з цих дітей у перших рядах найпринциповіший? І які місця у списку отримають ці двоє наймолодших?

Ще один кандидат на трон у Ратуші – Ігор Васюник. Цього тижня офіційно оголосив, що буде балотуватися на посаду міського голови Львова. Оголосив і закидав соцмережі своїми платними постами, а Львів – білбордами. Шкода, що пан Васюник одразу не уточнив на посаду міського голови якого з двох Львовів він буде балотуватись.

Ось і у Львові офіційно з’явився осередок політпроекту “За майбутнє”. Очолив його екс-укропівець Телішевський. 5 років тому, коли він вперше балотувався у міськраду, то проповідував необхідність приходу у політику і владу нових облич (таких, як він). Тепер він уже досвідчений управлінець і агітує проти потрапляння до влади нових облич. Бо вони некомпетентні і недосвідчені. Пропоную панові Телішевському такий слоган на ці вибори: “За майбутнє без нових облич”. Думаю, це реально збільшить їх шанси на проходження у якусь з рад.

У продовження теми протидії новим обличчям, хочеться поділитись з вами райдужними перспективами ще одного мегадосвідченого і компетентного політика. Юрій Візняк – надзвичайно широкопрофільний професіонал. Працював всюди, де тільки можна. Не вірите? Гугліть. Та й партій у своїй біографії змінив чимало. Останнім пристанищем була Радикальна партія Ляшка. Але не зрослось. Тепер Юрій Візняк буде головним в області від Смешка. А в місті партією “Сила і честь” управлятиме Назарій Брезіцький. Тепер я спокійний за “долю” цієї партії на Львівщині.

Про цю партію я писав минулого тижня. Писав і плакав від такої духовної України. Але реклама цієї “партії” і далі муляє мені очі. Як і її “лідер” Юрій Путас. У мене одразу прохання до всіх виборців: не дайте їм поставити нашу країну на будь-які рейки, бо це рейки в пекло.

Упевнений, що рекламу цієї партії ви просто не могли не помітити у своїх соціальних мережах. Я їх послухався і придивився уважніше, як мінімум, до одного їхнього допису.

І маю кілька запитань. Перше. Що таке Галичина і де проходять її кордони? Друге. Що таке “локальність як одна із засадничих цінностей”? Третє. Українська галицька партія минулого року під брендом партії “Голос” увійшла в парламент. Чи це означає, що тепер УГП – це політична сила, заплутана у столичних інтригах? І четверте. Якщо на попереднє питання відповідь ствердна, то проти кого УГП агітує такими постами: проти себе самої, чи проти партії “Голос”? Яких партій вам ще не вистачало? Вам не вистачає у політиці дійства і музики? Партія “Демократична сокира” іде по ваші голови.

І все було б не так страшно, якби головні патріоти України і Львова від “Європейської Солідарності” не почали агітувати за цю “партію”.

Виявляється, “Демократична сокира” – це єдиний союзник порошенківців у боротьбі за українську Україну. Чи то вони не за ту Україну боряться? Чи то нам усім реальний кінець настає, якщо за нас боряться лише вони…

І насамкінець дуже серйозно. Допис Марини Ставнійчук потрапляє у #політичнийтреш не тому, що він трешовий, а тому що він реально описує усі хвороби і збочення нашої влади і партій: як монобільшості, так і опозиції. Саме так! Українська політика – це шоу, цинізм, одержимість, хвороба, шизофренія, деградація і маразм. Хороший підбір слів, щоб охарактеризувати все, що у нас в країні відбувається.

На сьогодні все! Буде новий тиждень – будуть нові скріни. А це означає, що #політичнийтреш невмирущий.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі