Дмитро Посипанко

Дмитро Посипанко

Журналіст, політичний оглядач

Суботній #політичнийтреш 6

Share Button
Фото з відкритих джерел
Кожного дня я відслідковую соцмережі львівських (і не лише львівських) політиків і їхніх партій, щоб ви нічого не пропустили з того, що вони там постять, роблю скріни їхніх дописів і в кінці тижня виходить суботній #політичнийтреш.

Сьогодні уже шостий набір трешових дописів.

Розпочну із Української галицької партії і її керівниці – Ірини Моряк. Вона вчергове вирішила проконсультуватись із  мешканцями соцмереж щодо того, яку позицію зайняти її партії у питанні нового закону, який прийняла Верховна Рада України. Нагадаю, що парламентарі дозволили абітурієнтам, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях, вступати в українські виші без ЗНО. Проголосували за цей закон і нардепи партії “Голос”, які ще зовсім нещодавно були членами Української галицької партії. Але тепер угепісти вирішили трішки хайпанути на цій темі і почали вивчати настрої українців у соцмережах. Але забули врахувати, що такі опитування не є репрезентативними, а лише демонструють настрої тієї “бульбашки”, яку кожен собі створює у соцмережах. Це, до речі, вони не вперше роблять. Що доводить гіпотезу про містечковість цієї партії.

Потішила цього тижня і партія “Народний рух України”, яка організувала “помпезне” дійство, під час якого “презентувала свою позицію щодо участі у місцевих виборах 2020 року”. А позиція така, що рухівці ідуть на вибори до місцевих рад. Після цього мені аж легше на душі стало, бо я реально почав переживати за те, чи піде Рух на вибори, чи не піде. А якщо серйозно, то я взагалі не розумію сенсу організації таких збіговиськ. Хочете піти на вибори? То йдіть. Хто ж вам заважає? А інформаційні приводи шукайте якісь достойні.

“Люблю” я політичні партії, які все своє політичне життя, живуть подвійними стандартами і дешевими маніпуляціями. Соціал-націоналісти зі “Свободи” – це одні з тих, хто може у цій сфері проводити майстер-класи. От і цього тижня вони почали “боротьбу” за вільний доступ до озера “Задорожнє”. І їх важко в цьому не підтримати. Але я одразу ще один об’єкт їм готовий “підкинути” для хорошого і надійного піару. 9 гектарів озера, яке безпідставно захопило ТзОВ “Узлісся” Ігоря Кривецького. Хочу побачити акції протесту свободівців через це незаконно захоплене озеро їхнім спонсором. Тим паче, що саме ТзОВ “Узлісся” повернуло у комунальну власність земельну ділянку під цим озером. Тепер залишилось лише забезпечити вільний доступ усім українцям до нього. Вся надія на вас, наші патріоти!

Сьогодні вперше Микола Княжицький потрапив у #політичнийтреш не як його фігурант, а як політик, з чиїм дописом я погоджуюсь. Не зі всім. Лише з першою його половиною. Бо друга – це традиційний єесівський популізм. Але потрапляння у владу, а саме в Офіс президента України, таких персонажів, як Курдінович – це реальний треш. Такі кадри – це дно української політики, які заслужено потрапили у свій час під люстрацію. Шкода лише, що люстрацію порошенківці у свій час провели недолуго. От ми і отримуємо повернення таких “професіоналів”.

А цей пост я просто залишу без коментарів. Просто, коли ви підете на вибори через 4 місяці і побачити там прізвище цієї персони, то обов’язково згадайте про нього і про інтелектуальний рівень таких громадських діячок.

Цього тижня Львів втратив одного кандидата на пост міського голови – Юрія Холода. Ви не знаєте хто це? Не хвилюйтесь його не знає ніхто. Все, що про нього відомо – це те, що він працює заступником голови Львівської ОДА Козицького, але залишився він у спадок Козицькому ще від Мальського, а Мальському його “подарували” в партії “Слуга народу”, щоб добре наглядав за тим всім, що на Львівщині відбувається. І взагалі, мене лякають люди, які пришуть про себе в третій особі – таке враження, що у нього якесь роздвоєння особистості.

Ще один кандидат в мери Львова – Ігор Зінкевич, у якого не те, що роздвоєння, а часом навіть розтроєння особистості. Якщо переглянути його сторінку у Facebook, то неможливо зрозуміти, кого в Зінкевичу більше: політика, голови партії “Варта”, редактора сайту “Варта1”, працівника Галереї мистецтв чи просто “філософа”.

А за цей допис я особливо вдячний тому, хто його зробив. Тепер я впевнений на всі 100, що “Варта” – це Григорій Козловський. Не лише він, але цього уже предостатньо. І тішить, що цього ніхто не приховує, а навпаки публічно цим хвалиться.

І так між іншим. Раджу всім час-від-часу заходити на сторінку місцевого львівського “олігарха” Григорія Козловського, там багато цікавого – особливо добре видно тих, хто “сидить у нього на зарплаті”.

На сьогодні це все. Будуть нові перли від наших політиків – будуть нові скріни. І тоді точно буде новий #політичнийтреш.

І не забувайте підписуватись на телеграм-канал #політичнийтреш https://t.me/political_trash, бо там ще більше того, чим засмічують наші соцмережі і розум місцеві політики.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі