Дмитро Посипанко

Дмитро Посипанко

Журналіст, політичний оглядач

Суботній #політичнийтреш

Share Button
Фото: 4studio
Цього тижня я отримав достатньо вашого фідбеку від запровадження рубрики #політичнийтреш. Він був різним: від позитивного до негативного. І за увесь дякую! Це для мене стало підтвердженням того, що цю ідею треба розвивати, адже через 5 місяців ви всі підете на виборчі дільниці і будете голосувати за тих, кого щодня читаєте у соцмережах.

Тому я вирішив, що буду протягом тижня скрінити “найкреативніші” дописи львівських політиків і партійних осередків, щоб ви нічого випадково не пропустили. Якось особливо їх аналізувати сенсу нема, тому буду просто коротко їх коментувати.

Поїхали!

1. Тон для цілого тижня задала “Батькіщина Львівщини” своїм дописом про те, що “якби українці мали можливість переголосувати, то Юлія Тимошенко могла б стати президенткою і 2010-го, і 2014-го року”. І вгадайте, хто так вирішив? Ніколи не вгадаєте. Глибоко вдихніть. Глядачі програми “Свобода слова Савіка Шустера”. Видихніть.

2. Ішов другий рік, як у Львові тривають вибори якогось президента і на них надалі перемагає Петро Порошенко. Саме такий висновок я зробив після прочитання заголовку цієї статті. У мене лише одне запитання до штабістів “Європейської Солідарності”: ви реально замовляєте такі заголовки? Чи це такий журналістський креатив?

3. Потішив знову Олег Синютка. Цього тижня він не лише виконував доручення президента Порошенка, носячи коробки по всіх лікарнях Львова. Він… Вдихнули? Молився разом з Миколою Княжицьким і парафіянами на Левандівці! Шах і мат вам, опоненти. Але вони там не тільки молилися. Вони ще й інспектували церкву щодо дотримання нею усіх карантинних норм безпеки. Уже чекаю звіт з інших храмів Львова.

4. Не спав цієї ночі і інший цьоготижневий фігурант рубрики #політичнийтреш Володимир Квурт. І якщо ви думаєте, що він думав про Винники, то ви помиляєтесь. Його турбувала етимологія слова “аналітика”: від “налу” чи “аналу”. Мабуть, тепер і усім винниківчанам буде не до сну.

5. Голова Львівської ОДА Максим Козицький профінансував з власних коштів обласних видатків на 100,9 млн. грн. Такий висновок я зробив, коли прочитав початок допису від заступника голови Львівської ОДА Івана Собка і навіть на секунду підвис. Думаю, “оце так повезло Львівщині з очільником”! А ні! Виявляється, Максим Козицький просто виконав свої функціональні обов`язки і поставив підпис на помісячних бюджетних асигнуваннях. Друже Іване, без образ, але не треба так формулювати свої дописи. Профінансувати і підписати – це не тотожні поняття.

6. Мене дуже хвилювала доля Богдана Дубневича, після того як він програв вибори минулого року. Тепер житиму спокійно. Він прилаштувався на півставки піарником в Укравтодор і там же отримав півставки інспектора з питань контролю якості. А якщо серйозно, то, почитавши допис Дубневича-старшого, можна зробити один висновок: “можна нічого не робити, головне – вболівати”.

7. Ви теж з нетерпінням чекаєте виходу чергового номеру Радехівської газети “Народна справа”? Бо я уже прямую туди. Не можу пропустити чітких відповідей начальника місцевої поліції на поставлені п`ять запитань в його робочому кабінеті.

8. І на завершення. Привіт від колег із Zaxid.net прийняли. Коментар Андрія Дещиці на сайті поставили. Тепер залишилось перевірити, хто дотримається свого слова: посол, який точно не хоче балотуватись на мера Львова, чи Андрій Садовий, який точно не піде на четверту каденцію. Політика – дуже дивна штука. Сьогодні все так, а завтра точно буде все не так.

На сьогодні все. Буде новий тиждень – будуть нові скріни.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі