Ольга Цап

Ольга Цап

Директорка ТРК "Перший Західний"

Як пройшов перший ювілей ТРК «Перший Західний»

Ольга Цап | 13 вересня 2021 Думка
Share Button
Відсвяткували наш особливий перший ювілей – ТРК «Перший Західний» виповнилося 5 років!

Свідомо не обмежилися лише розважальною частиною, бо навіть у свята не забуваємо про свою журналістську місію – інформувати, розповідати, формувати візію на подальше. Дискусійна панель «Регіональні ЗМІ: виклики сучасності» зібрала потужну команду українських медійників, які, як мені видалося, спраглі до можливостей у професійному колі обговорювати близькі і дражливі теми. Дякую вам, колеги! І точно знаю, що ця зустріч була тільки початком до циклу таких дискусій.

На зображенні може бути: 1 особа, сидить, екран та у приміщенні

Другою частиною стала презентація Першого Західного. У коловерті щоденних робочих клопотів лиш зрідка випадає така чудова нагода – стояти на сцені разом з усім колективом, відчувати нашу міць і силу команди. Так багато хотілося сказати! Подякувати! Похвалити! Розповісти! Але… щось з хвилювання забула, щось незаплановано говорила. Вже як вийшло, але я пишаюся тим, що «Перший Західний» таки сьогодні це команда дії. Ми допомагаємо людям, гуртуємо громади і показуємо те, що приносить користь людині і суспільству. Віримо у свою мету і націлено до неї йдемо.

Я щиро дякую за привітання і добрі слова усім представникам нашого засновника – Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, нашим партнерам, друзям, родинам, колегам-журналістам – усім-усім! Дякую чудовим виконавцям і гуртам, які створили нам атмосферу свята. Прикметно, що саме у цей день ми підвели підсумки одного з наймасштабніших наших проектів – назвали переможця І студійного сезону народного пісенного шоу «Караоке на всі боки» на ТРК «Перший Західний» та вручили головний приз 100 тисяч гривень на розвиток таланту. Вірю, що прагнення підтримувати і розвивати українських співаків і українську пісню – правильне і потрібне!

На зображенні може бути: 3 людини

Отже, свято відбулося! Тепер – час виконувати те, чого нам так щедро набажали. Йдемо у новий робочий тиждень і починаємо готуватися до відзначення нових ювілеїв! Зі святом, наш Один-єдиний! Рости, міцнішай, розвивайся і завойовуй нові горизонти, мій ТРК “Перший Західний!”

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі