Тарас Подвірний

Тарас Подвірний

Керівник фракції «За майбутнє» у Львівській обласній раді

Як Уряд розподілив «соцеконом» для Львівської області

Тарас Подвірний | 22 травня 2021 Думка
Share Button
Фото ілюстративне
Кабінет Міністрів України затвердив розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами). У народі, це так званий «соцеконом».

Для Львівщини цього разу передбачено 60 млн грн на реалізацію 78 заходів (об’єктів). Фактично Уряд врахував пропозиції лише 6 народних депутатів від Львівської області: Тараса Батенка, Ярослава Дубневича, Ореста Саламахи, Юрія Камельчука, Павла Бакунця та Андрія Кота. Нагадаю, що від нашої області у Верховній Раді України налічується понад 30 народних депутатів (9 – Слуга Народу, 8 – Європейська Солідарність, 5 – Голос і т.д.).

Цей факт ще раз підкреслює, що тих хто дійсно працює на округах/територіях – одиниці! З наших пропозицій, які ми формували у співпраці та взаємодії з громадами, спільно визначаючи пріоритети, а це рівно 50 пропозицій Тараса Батенка до Уряду щодо «соцеконому» та понад 1000 листів/звернень в різні інстанції лише за минулий календарний рік, Кабінет Міністрів України врахував 37 (а це майже половина з усіх заходів та об’єктів, які будуть профінансовані з державного бюджету згідно з вищезазначеним розпорядженням Уряду).

Цікаво, що пропозиціями Тараса Батенка, які врахував Уряд, охоплено 15 ОТГ в 4 районах; Юрія Камельчука – 19 пропозицій для 7 ОТГ в 1 районі (Червоноградському); Павла Бакунця – 11 пропозицій для 5 ОТГ у 2 районах (Яворівський та Львівський); Ореста Саламахи – 6 пропозицій для 3 ОТГ в 1 районі (Дрогобицькому); Ярослава Дубневича – 3 пропозиції для 2 ОТГ в 1 районі (Львівському); Андрія Кота – 2 пропозиції для 2 ОТГ в 1 районі (Стрийському). Єдиний район, який залишився без коштів державного бюджету по цій субвенції – це Самбірський.

Важливо, що ці кошти спрямують на важливі проєкти освітнього, медичного, інфраструктурного та культурного напрямку у громадах Львівщини.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі