Чому у Львові здорожчав проїзд і де купити дешеві квитки

15 січня 2020 Економіка, Львів
Share Button
Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, сьогодні, 15 січня, вступив в дію новий тариф разової поїздки в трамваях та тролейбусах.

Відтак, квитки за ціною 6 грн, окрім електронних сервісів, які є у кожному вагоні, можна  придбати у 89 кіосках і 612 терміналах самообслуговування EasyPay. Придбаний у водія, коштуватиме 7 гривень.

Як інформує пресслужба ЛМР, сьогодні навіть виник технічний збій, що унеможливив купівлю  квитків. Однак найближчим часом несправність обіцяють  ліквідувати, і квитки будуть доступні для придбання.

Також відомо, що підняття тарифу зумовлено тим, що влада міста  планує залучення великих інвестицій у розвиток електротранспорту, зокрема для оновлення рухомого складу, а фінансові партнери вимагають, щоб тариф був економічно обґрунтованим. Сьогодні економічно обґрунтований тариф становить 7 грн 25 коп.

«Найближчим часом ми оголосимо тендер на закупівлю 10 нових трамваїв, до 2023 року очікуємо отримати 100 нових тролейбусів з автономним ходом, а до березня цього року маємо отримати усі 50 нових тролейбусів Електрон», – повідомив Андрій Свищо, в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс».

Невикористані старі квитки можна буде обміняти з доплатою у відділі зборів підприємства на вул. Сахарова, 2 до 22 січня. Розмір штрафу за безквитковий проїзд становитиме 120 грн.

Придбати 30-денний проїзний абонемент за 160 гривень можна у кіосках з пресою, за допомогою додатку Приват24 та на сайті продажу квитків: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/. Вартість 30-денного проїзного на сайті — 150 грн (дійсній при наявності документу, що засвідчує особу).

Перелік категорій, що мають право пільгового проїзду, не змінюється., зокрема, пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, будуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі