ДАБІ планують ліквідувати: як і коли

17 лютого 2020 Економіка
Share Button
Денис Шмигаль
Віцепрем'єр-міністр - міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль виступає за ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в нинішньому вигляді.

“Нині Державна архітектурно-будівельна інспекція – це кліщ на здоровому тілі будівельного ринку, який заражає його корупцією та є основним генератором цієї корупції. Тому, звісно, ДАБІ має бути ліквідована в її нинішньому вигляді, ми готуємо реформу”, – сказав Шмигаль в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

За словами віцепрем’єра, ДАБІ буде реформовано вже найближчим часом.

“Складнощі полягають у тому, що за десять років законодавство та підзаконні акти з цього питання так вузлами переплетені, що необхідно виконати досить велику юридичну підготовку й роботу. Ми чітко розуміємо, чого ми хочемо: прозору систему, як у Німеччині, Австрії, Польщі. Тому ми досить швидкими темпами готуємо зміни, й найближчим часом ви побачите перші кроки”, – зазначив він.

Шмигаль наголосив, що уряд вживатиме швидких і ефективних заходів з точки зору подолання корупції на будівельному ринку.

Нагадаємо, в січні прем’єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв повністю ліквідувати ДАБІ в разі виявлення в структурі будь-яких схем.

Читайте також: Новим віцепрем’єром став львів’янин

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі