Для ФОПів скасували обов’язкову книгу обліку доходів

05 серпня 2020 Економіка, Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
Фізичним особам - підприємцям скасували ведення книги обліку доходів. Відповідний закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців" підписав Президент Володимир Зеленський.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Офіс президента.

Відтепер ФОПам І-ІІІ груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік у будь-якій зручній формі із зазначенням суми доходу за місяць. А фізичні особи – підприємці на загальній системі зможуть вести облік також у паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, визначеною Міністерством фінансів.

“Крім того, закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків та передбачає, що в електронному кабінеті відображатимуться податкові повідомлення. Також документ вносить зміни до Податкового кодексу з метою створення сприятливих умов для діяльності бізнесу та інвесторів. Зокрема, полегшено умови податкових перевірок. При перевірці оформлення працівників усунуто можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага та відшкодування”, зазначається у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі