Google підвищує вартість своїх сервісів в Україні на 20%

01 грудня 2021, 23:25 Економіка
Share Button
Фото з відкритих джерел
Це пов’язано із нещодавно ухваленим та підписаним законом про цифровий податок.

Компанія Google розіслала користувачам своїх платних послуг в Україні лист, де попереджає про подорожчання своїх сервісів. Про це пише ain.ua.

Підвищення стосується лише послуг, що надаються фізособам. Для компаній та підприємців з бізнес-акаунтами нічого не міняється.

“На виконання місцевого законодавства в Україні Google починає стягнення 20% ПДВ з цифрових сервісів для індивідуальних користувачів та підприємців в Україні, що не зареєстровані як бізнеси …За умовами використання Google Cloud для бізнесу ви будете самі відповідати за оцінку та виплату будь-яких податків в Україні”, — йдеться в листі від компанії.

У червні 2021 року президент підписав закон, який запроваджує 20% ПДВ на онлайн-послуги, які компанії-нерезиденти надають українським користувачам. За новими правилами, які вводить цей закон, такі електронні послуги оподатковуються ПДВ (20%).

Дія закону стосується таких сервісів, як Facebook, Netflix, TikTok, YouTube, Google, Viber, Apple, Microsoft, Wargaming Group, Bloomberg та інших.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі