Інспектори Держпраці знову почнуть перевіряти бізнес

22 серпня 2019 Економіка
Share Button
Фото: Дебет-Кредит
Кабмін дозволив інспекторам Державної служби праці проводити інспекційні перевірки підприємців.

Таке рішення було прийнято 21 серпня.

Кабінет Міністрів затвердив порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, інформує пресслужба Державної служби з питань праці.

Як пише «Ліга. Бізнес«, Уряд схвалив проект постанови, згідно з яким інспектори зможуть безперешкодно, без попереднього повідомлення в будь-який час відвідувати виробничі, службові та адміністративні приміщення юросіб незалежно від форми власності, виду діяльності, господарювання, фізосіб, які використовують найману працю, а також робочі місця працівників, розташовані поза цими приміщеннями, для проведення інспекційних відвідувань з питань, що належать до їх компетенції.

Остаточна редакція постанови поки не оприлюднена.

Нагадаємо, 14.05.2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв постанову у справі №826/8917/17, якою визнав недійсною постанову КМУ від 26 квітня 2017 р. №295 «Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України і статті 34 Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Довідково.

Новий законопроект передбачає визначити основні права інспекторів праці. Законопроект надає інспекторам такі повноваження:

– безперешкодно, без попереднього повідомлення в будь-який час відвідувати виробничі, службові та адміністративні приміщення юросіб незалежно від форми власності, виду діяльності, господарювання, фізосіб, які використовують найману працю, а також робочі місця працівників, розташовані поза цими приміщеннями, для проведення інспекційних відвідувань з питань, що належать до їх компетенції;

– доступу до будинків, приміщень, споруд та інших об’єктів, у яких перебувають фізособи, стосовно яких є достатньо підстав вважати, що вони виконують трудові обов’язки, або до них застосовується примусова праця;

– ознайомлюватися з оригіналами та отримувати копії нормативних актів роботодавця, колективних угод, колективних або трудових договорів, відомостей, книг, реєстрів та інших документів, ведення яких передбачено законодавством про працю, що використовуються роботодавцем з питань, віднесених до компетенції інспектора праці.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на сторінку «Діла» у Фейсбуці

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі