Кабмін погодив кредит 80 млн євро на будівництво північного об’їзду Львова

07 листопада 2019 Економіка, Львів
Share Button
Фото: lviv.vgorode.ua
Учора, 6 листопада, розпорядженням Кабінету Міністрів України ухвалено рішення про залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на розвиток трансєвропейської транспортної мережі. Йдеться, зокрема, й про будівництво обходу м. Львова.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Для фінансування будівництва північної частини об’їзної дороги міста Львова передбачено другий транш у розмірі 80 млн євро.

Як передає пресслужба міністерства, суверенний кредит на суму до 450 млн євро з доходами (процентами), надається Державному агентству автомобільних доріг України (Укравтодор). Позика буде складатися з трьох траншів. Окрім Львова, кошти підуть на ремонти доріг у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Читайте також: На Львівщині хочуть зробити платні дороги

Суверенний кредит надається терміном на 15 років, включаючи 4-річну пільгу (початок дії кредитної угоди – 2021 р., кінцевий термін повернення кредиту – 2035 рік). Виплати – щопіврічне погашення. База та маржа процентних ставок: 6 міс. EURIBOR + 100 bps.

Читайте також: У ЛОДА показали відремонтовані дороги

Міністр інфраструктури повідомив, що проєкт вплине на економічний розвиток України, покращить її міжнародний імідж та забезпечить належну якість траси М-05 для громадян та бізнесу. За висновками експертів, проєкт вплине на якість життя не менше ніж 3,2 млн мешканців України.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) схвалив виділення кредиту на €450 млн на будівництво північного об’їзду Львова та реконструкцію ділянок автодороги М-05 в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі