Контрабандисти на митному посту «Краковець» перекрили кордон та запалили шини

Share Button
Фото з відкритих джерел
Сьогодні, 23 січня, охочі обійти законодавство на митному посту «Краковець» із провокацій перейшли в порушення громадського порядку.

Про це інформує Галицька митниця Держмитслужби.

«Історія з «Краківцем» продовжується. Зараз громадяни, які везли товари під «норму» перейшли до паління шин та перекрили кордон. В такий спосіб вони намагаються прорватись в Україну з товаром без розмитнення», – йдеться у повідомленні митників.

«Позиція Галицької митниці в цій ситуації проста і зрозуміла: потрібно забути про бізнес на контрабанді і здійнювати розмитнення товарів з дотриманням вимого митного законодавства. Минула доба, але жодне авто з контрабандним товаром не покинуло пункт пропуску», – інформують на митниці.

Правову оцінку діям паліїв мають надати правоохоронні органи.

Переконані – переможе Закон.

 

Провокації перейшли в порушення громадського порядку

Провокації перейшли в порушення громадського порядкуІсторія з Краківцем продовжується. Зараз громадяни, які везли товари під "норму" перейшли до паління шин та перекрили кордон. В такий спосіб вони намагаються прорватись в Україну з товаром без розмитнення. Позиція Галицької митниці в цій ситуації проста і зрозуміла: потрібно забути про бізнес на контрабанді і здійнювати розмитнення товарів з дотриманням вимого митного законодавства. Пройшла доба, але жодне авто з контрабандним товаром не покинуло пункт пропуску.Правову оцінку діям паліїв мають надати правоохоронні органи. Переконані – переможе Закон.

Gepostet von Галицька митниця Держмитслужби am Donnerstag, 23. Januar 2020

 

«Так виглядає норма у Краківці», – додають митники.

‼️Так виглядає норма у Краківці

Gepostet von Галицька митниця Держмитслужби am Donnerstag, 23. Januar 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі