Мальський каже, що Новояворівськ 100% буде з теплом, Новий Розділ ще має попрацювати

07 листопада 2019, 18:40 Економіка, Львів
Share Button
Фото: Яворів інфо
Теплові мережі в Новояворівську на 100% готові до запуску теплопостачання: всі прориви ліквідовано та перевірено.

Про це очільник Львівської області Маркіян Мальський повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, у Новому Роздолі, де ситуація дуже схожа, на жаль, місцевою владою за рік зроблено значно менше. Все ще потрібно провести ремонт, необхідний для заповнення теплових мереж міста водою.

Читайте також: Область виділить кошти, щоб Новояворівськ та Новий Розділ були з теплом

«Певні досягнення є, однак ще багато роботи попереду, а головне – дати людям тепло та заробітну плату. І хоч роль ЛОДА в цій складній ситуації була далеко не основна (кримінальне провадження, арешти, управління АРМА), ми не стояли осторонь і долучаємось і далі, де можемо. На жаль, багато помилок зроблено впродовж останніх півтора року зі сторони управляючих компаній, АРМИ та міст, але сьогодні це все – минуле. Існуючі в державі наслідки приватизації місцевою владою таких стратегічних об’єктів, як ТЕЦи доводять свою помилковість», – йдеться в дописі.

Спільна робота по проблемним ТЕЦам не припиняється! Хоч ситуації виповнилось вже більше року, активно займаємось з…

Gepostet von Markiyan Malskyy am Donnerstag, 7. November 2019

Від ЛОДА ми:

  • виділили з обласного бюджету 4,6 млн грн на місцеві бюджети, серед іншого, для ліквідації ситуацій з боргами;
  • провели 7 робочих нарад з працівниками ТЕЦ, в тому числі у містах

Новому Роздолі та Новояворівську;

  • підготували та направили 18 звернень (в т.ч. до прем’єр-міністра України, міністра розвитку громад та територій України, Кабінету Міністрів України, Офісу президента України, Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України від Львівщини, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Державної регуляторної служби України, АРМА, НАБУ, НКРЕКП, АТ «Укртрансгаз») стосовно вирішення проблемних питань із запуском опалювального сезону 2019/2020 років у м. Новому Роздолі та м. Новояворівську;
  • провели три грунтовні наради, де сформували план, що надалі мають робити компанії-управителі та АРМА, щоб вирішити проблему раз і назавжди.

Тепер час компаніям-управителям виконати свою частину роботи: забезпечити транспортування газу на Новороздільську та Новояворівську ТЕЦ, на 100% погасити борг перед колективом та здійснити ремонт систем та запуск.

За моїм дорученням перший заступник голови ОДА Василь Лозинський та профільний заступник Юрій Холод регулярно відряджатимуться при потребі до Нового Роздолу, аби на місці контролювати запуск опалювального сезону АРМА та компаніями-управителями, в межах відповідальностей останніх.

Читайте також: В уряді запевнили, що Новий Розділ і Новояворівськ будуть з теплом

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі