Мін’юст продаватиме в’язниці, у яких впродовж року нікого немає

12 вересня 2020 Економіка
Share Button
Фото ілюстративне
Міністерство юстиції України готує до продажу з аукціону в’язниці, які протягом року не використовувались за призначенням.

Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

«Установи перебувають у поганому технічному стані. Але ми розуміємо, що покупець навряд чи захоче займатися цими приміщеннями саме як в’язничною інфраструктурою. Скоріше за все, відбудеться зміна їхнього цільового призначення і будуть побудовані нові приміщення», – каже заступниця міністра юстиції Олена Висоцька.

За її словами, на продаж виставлені приміщення, в яких вже щонайменше рік не жили засуджені, а ці установи не функціонували як в’язниці. Вони свого часу були закриті, законсервовані, і наразі їх просто охороняють, обслуговують за рахунок державних коштів, але не як діючі в’язниці.

Всю технічну інформацію про стан, площу приміщень, про земельні ділянки, на яких вони розташовані, в процедурі торгів потенційні покупці-інвестори зможуть отримати як учасники аукціону.

Об’єкти інфраструктури пенітенціарної системи підуть з молотка на електронних аукціонах через майданчик ProZZorro.Продажі. Стартова вартість об’єктів – це їх балансова вартість.

Офіційно торги ще не починали, оскільки йде підготовка документів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі