Керівник митниці назвав свою зарплату

13 листопада 2019 Економіка
Share Button
Максим Нефьодов: Фото: facebook/max.nefyodov
Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що отримав за жовтень понад 24 тисячі гривень зарплати, проте запевняє, що отримання незаконних доходів не розглядає.

Про це Нефьодов заявив в ефірі програми «Нині вже» на «Громадському».

«Моя зарплата у минулому місяці була 24 800 з копійками гривень. Але я маю отримувати ще якісь там надбавки за стаж, інтенсивність праці тощо, тому я очікую, що в моїй декларації ви побачите за наступні місяці десь рази у два чи два з половиною більше», – повідомив він.

Водночас очільник ДМС наголосив, що «водити в ресторан» (пропонувати хабар, – ред.) державного службовця не можна і з ним такого не буде.

«Я до цього ставлюсь досить обачливо, бо зрозуміло, що велика кількість «бізнесів» тільки й мріють… вони предметно нахиляються й кажуть: коли ж ми з вами вже підемо і предметно поговоримо. Офіційно заявляю: ніколи не піду з цієї посади так, що ви у мене потім знайдете якісь будиночки, ділянки в Кончі-Заспі, чи схований на маму «Мазератті», як є у деяких народних обранців», – підкреслив керівник Державної митної служби.

Нагадаємо, як стало відомо журналістам, найближчі родичі народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського володіють великою кількістю об’єктів нерухомості та автомобілів. На депутата, його дружину та матір записано 17 машин, 24 квартири, 70 соток землі та два будинки. Загальна вартість цього майна становить 2,5 мільйона доларів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі