Нефьодов пояснив масові звільнення на митниці

11 грудня 2019 Економіка, Кримінал
Share Button
Максим Нефьодов. Фото: вікіпедія
Голова Державної митної служби Максим Нефьодов зазначив, що кадрові чистки в структурі на митниці продовжуються і надалі виявляють корумпованих чиновників з великими статками та дорогими автівками в деклараціях.

Про це він розповів в ефірі «Сніданку з 1+1».

За словами головного митника країни, звільнені чиновники декларували такі статки, що, вочевидь, «їм нема що робити на держслужбі».

Читайте також: Королі митниці: приховані статки полковника Качмарського

«Ми справді змінили 80% керівництва центрального апарату, майже 40% керівників митних постів і справді рухаємося далі. Звісно, ми почали з найбільш одіозних людей. В них в деклараціях Rolls-Royce, Bentley, і так далі. Я щиро сказав, що людям, які настільки успішні в житті, на державній службі робити немає що», – сказав керівник митниці.

За словами Нефьодова, всі ці люди намагаються повернути собі свої посади та залишитися за будь-яку ціну.

«Моє завдання – боротися з кожним, брати юристів і ходити у суди. Сподіваюся, більшість таких справ ми виграємо, але якщо навіть не виграємо, у нас є план «Б». В нас є віддалені митні пости, хай спробують туди доїхати на Rolls-Royce», – додав він.

Зазначимо, що загалом в митній службі змінили 500 старих керівників. Крім того, під час реформи Нової митниці було оновлено близько 40% керівників митних постів.

У неділю в Україні офіційно запрацювала Нова митниця. До її запуску вже скоротили кількість регіональних митниць від 26 до 16, запустили тестовий портал та кол-центр для скарг громадян та звільнили 500 митників із поганою репутацією.

Читайте також: Нова митниця змінить реквізити для авансових платежів

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. 16 липня в Україні офіційно зареєстрували митну службу.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі