Новояворівську нарешті дали тепло

21 листопада 2019 Економіка, Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
Сьогодні зранку розпочато нагрівання систем, протягом дня в домівки мешканців міста Новояворівськ починає надходити тепло.

Як повідомили у пресслужбі Кабміну, у Новому Роздолі продовжують ремонтні роботи. Бригади працюють безперервно, вже ліквідували чотири пориви на трасах.

Запуск опалення заплановано на завтра.

Майже всі працівники оформлені на роботу та вже отримали перші виплати заробітньої платні.

Уряд притягнув до дисциплінарної відповідальності керівництво АРМА за допущення зриву опалювального сезону в регіоні та відсторонив його від виконання обов’язків.

«Для нас дуже важливо, що у домівках населення багатотисячного міста Новояворівськ буде тепло. Над вирішенням цієї проблеми ми працювали безперервно і наполегливо, а відтак, сьогодні маємо результат. Львівська облдержадміністрація дякує усім, хто долучається до цього процесу. Сподіваємося, що невдовзі подамо тепло у Новий Розділ», – цитує заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода пресслужба.

За словами директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарія Романчука, у місті Новий Розділ триває ліквідація проривів.

«Станом на сьогодні, нам вдалося ліквідувати два прориви теплотрас з трьох. Наразі у місті триває безперервна робота аварійної бригади. Ми плануємо завершити і ліквідувати останній прорив упродовж двогодинного терміну та отримати стабільний тиск у мережах», – додав Назарій Романчук.

Нагадаємо, 13 листопада глава Уряду відвідав Львівську область, провів робочу нараду, дав низку доручень. Зокрема, вирішити питання з терміновою підготовкою мереж до опалення, погашенням заборгованості з зарплат працівникам та поверненням на роботу звільнених фахівців, залученням ДСНС до забезпечення громадян обігрівом у разі зниження температури.

Перед тим ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі визнали надзвичайною техногенного характеру.

Читайте більше новин про Новий Розділ та Новояворівськ

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі