Область виділить кошти, щоб Новояворівськ та Новий Розділ були з теплом

01 листопада 2019 Економіка, Львів
Share Button
Фото: опалювальний сезон (pixabay.com/Goergl)//РБК-Україна
З обласного бюджету виділили черговий транш для запуску опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі.

Зокрема, 31 жовтня відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо недопущення зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ, інформує пресслужба Львівської ОДА.

За підсумками комісії прийнято рішення невідкладно виділити на поворотній основі фінансовий ресурс з резервного фонду обласного бюджету в сумі 2,7 млн гривень міським бюджетам міст Новояворівська і Нового Роздолу для здійснення заходів, пов’язаних із ліквідацією наслідків ситуації, що склалась.

Відтак, міським головам Новояворівська та Нового Роздолу доручили невідкладно укласти відповідні договори, директорові ПП «Гарант Енерго М» – забезпечити цільове використання цих коштів.

Окрім того, департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА спільно з міськими головами міст обласного підпорядкування та керівниками теплопостачальних підприємств області доручили забезпечити допомогу технічними працівниками на договірних засадах для виконання аварійно-ремонтних робіт та ліквідації проривів на аварійних ділянках мереж теплопостачання.

Зазначимо, керівництво Львівської ОДА неодноразово зверталось до Уряду щодо сприяння у вирішенні ситуації з недопущення зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Водночас нардеп Тарас Батенко на своїй сторінці у фейсбуці написав, що сьогодні під час години запитань до Уряду в парламенті звернувся до прем’єр-міністра Олексія Гончарука та міністра Альони Бабак щодо координації відомств та алгоритму дій для відновлення теплопостачання у домогосподарствах мешканців Нового Роздолу.

Вчора міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак перебувала з робочим візитом у місті Новий Розділ Львівської області. Візит стосувався пошуку рішень для запуску роботи ТЕЦ та, як результат, запуску тепла для мешканців міста. Вже сьогодні під час години запитань до Уряду в парламенті звернувся до прем'єр-міністра Олексія Гончарука та міністра Альони Бабак щодо координації відомств та алгоритму дій для відновлення теплопостачання у домогосподарствах мешканців Нового Роздолу.

Gepostet von Taras Batenko am Freitag, 1. November 2019

 

Нагадаємо, ситуацію у Новому Роздолі визнали надзвичайною. Міста Новий Розділ та Новояворівськ, що на Львівщині, перебувають за крок до техногенної катастрофи. В уряді запевнили, що Новий Розділ і Новояворівськ будуть з теплом.

Читайте також: Мер Нового Роздолу подав у відставку. Створено комітет спасіння міста, люди готові палити шини

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі