Проїзд львівськими автобусами може здорожчати

09 листопада 2019 Економіка, Львів
Share Button
Проїзд у львівських автобусах може подорожчати до 8 грн.

Про це йдеться у проєкті рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».

«Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють у «звичайному режимі», у режимі «експрес» та «маршрутне таксі» у розмірі 8 грн за 1 поїздку», – йдеться у документі.

Як зазначають перевізники, у зв’язку із зростанням складових тарифу, а саме: зростання вартості шин, акумуляторних батареї, інших запасних частин і матеріалів, зростання заробітної плати, діючий тариф не забезпечує рентабельну роботу підприємств-перевізників, що призвело до необхідності перегляду діючого тарифу.

Зазначимо, зараз проїзд у маршрутках становить 7 грн, який подорожчав у лютому цього року. Економічно обґрунтованим у міській раді називають тариф у 10,15-10,51 грн.

Наразі про жодні дати, коли очікувати підвищення, не йдеться.

Зазначимо, до кінця листопада можна надсилати зауваження та пропозиції стосовно цього регуляторного акту. Їх можна подавати письмово за адресою: вул. Сахарова, 2, 79012.

Читайте також: Вартість проїзду міським електротранспортом може збільшитися ще цього року

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі