РІЕЛ продовжує активне будівництво на об’єктах у Львові

06 квітня 2020 Економіка
Share Button
Незважаючи на тимчасові карантинні ускладнення, провідні девелопери не зупиняють роботу. Корпорація РІЕЛ тримає темп на своїх майданчиках, максимально використовуючи найбільш сприятливі для будівництва сезон та погодні умови.

Як свідчать оперативні дані з будмайданчиків, один з найамбітніших львівських проєктів – ЖК Riel City – перейшов у активну фазу будівництва. За словами керівника проєкту Романа Дмитраха, днями завершено заливку плити перекриття першого поверху будинку секції 1-В. Наразі фахівці виконують вертикал другого поверху. Водночас, у другій черзі триває зведення вертикальних конструкцій цокольного поверху.

Йде підготовка до активного будівництва першої черги ще одного проєкту – ЖК Голоські Кручі: залито вже 15 паль. Паралельно тривають фундаментні роботи. Днями буде повністю закінчено облаштування котловану.

У другій черзі ЖК майстри роблять гідроізоляцію фундаменту та виконують зворотню засипку під будинком. Розпочинається кладка. В секції 2.1 залито перекриття над 3 поверхом і встановлені вертикальні конструкції 4 поверху, а в секції 2.2 завершилися монолітні роботи, пише Zaxid.net.

Активні роботи тривають на будмайданчику житлового комплексу Новий Форт, що є частиною проєкту ЖК Містечко Підзамче. Як повідомляє керівник проєкту Ігор Іванов, у першій секції першої черги вже влаштували фундаментну плиту та зводять стіни й колони фундаментів. У другій секції, за його словами, зроблено бетонну підготовку та триває підготовка під монолітні роботи. Крім того, наразі демонтовані усі аварійні та непридатні до використання споруди, які були розташовані у зоні забудови першої та другої черг.

Не відстає у темпах і ЖК Америка: там продовжуються роботи зі зведення будинку Д-2. За словами фахівців РІЕЛ, що працюють на об’єкті, просто зараз вони розпочинають монтаж вікон на сьомому та восьмому поверхах. Триває монтаж систем димовидалення та вентиляції. Разом з тим, виконуються роботи з влаштування даху.

«Ми швидко переформатували роботу всієї компанії згідно з новими умовами, відтак – працюємо і будемо працювати у штатному режимі на кожному з наших об’єктів. Карантин не стане на заваді», – зазначив президент Корпорації нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник.

Він також запевнив, що при цьому виконується весь комплекс протиепідемічних заходів, компанія дбає про захист як персоналу, так і клієнтів, на всіх об’єктах запроваджено масочний режим.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі