Шахтарі припинили голодування. Та чи на довго?

24 січня 2020 Економіка, Львів
Share Button
Голови профспілок ДП «Львіввугілля» припинили голодування в Львівській ОДА через невиплачені зарплати. Перекриття автодоріг сьогодні не буде.

«Центренерго» зобов’язався виплачувати 10 мільйонів гривень щодня за відвантажене вугілля. Вони нам винні 143 мільйони. Також Калуська ТЕЦ, яка заборгувала19 мільйонів, зобов’язались щодня платити по мільйону», – говорить Сергій Белінський, гірник шахти Степова, член Незалежної профспілки гірників України.

«Це щодо реалізації нашої вугільної продукції. Щодо держпідтримки: до кінця місяця зобов’язалось міністерство виділити держпідтримку. Тож голови профспілок припинили учора голодування: субота-неділя попереду – немає сенсу там сидіти, розумієте? Ніхто на це уваги не зверне. Акцію (з перекриттям дороги) ми просто припинили. Якщо не будуть виконані ці домовленості – продовжимо далі, і тоді дії можуть бути радикальніші, швидше за все, що зупиняться підприємства. Люди вже просто не вірять. Який сенс буде ходити на роботу?», – підкреслює Белінський.

Довідково.

Станом на сьогодні, 24.01.2020, шахтарям ДП «Львіввугілля» виплачено 22% заборгованості із заробітної плати за листопад 2019-го. Якщо ПАТ «Центренерго» та «Калуська ТЕЦ» розрахуються за відвантажене вугілля вчасно – шахтарям мали б менш як за місяць повністю компенсувати зарплату за 2019-ий рік.

Загалом шахтарям Львівщини боргують близько 190 мільйонів гривень.

Нагадаємо, учора, 23.01.2020 шахтарі ДП «Львіввугілля» перекривали трасу Львів – Рава-Руська, поблизу села Добросин.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі