На Львівщині планують приватизувати шахту

11 грудня 2019 Економіка, Львів
Share Button
Шахта «Надія» с. Сілець Сокальського району
Кабінет Міністрів України передав на приватизацію 737 об’єктів державної власності. Серед об'єктів приватизаці - шахта «Надія» на Львівщині.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила народний депутат від політичної партії «Батьківщина» Альона Шкрум.

«Уряд виніс на приватизацію 737 об’єктів державної власності. Із 737 об’єктів, які вже передані на приватизацію, – 58 підприємств Національної академії наук України, 11 підприємств з концерну «Укроборонпром» (хоча в законі заборонені до приватизації об’єкти обороноздатності держави), 4 об’єкти Міністерства оборони України, 21 об’єкт Міністерства інфраструктури України», – написала Шкрум.

Уряд виніс на приватизацію 737 об’єктів державної власності. З 737 об’єктів, які вже передані на приватизацію: ➡️ 58…

Gepostet von Альона Шкрум am Montag, 9. Dezember 2019

За словами депутатки, більшість з них неприбуткові за останні три роки, щодо великої частини немає даних про фінанси взагалі, частина – приносить у бюджет близько 2-4 млн гривень на рік, але є і такі, які приносять сто мільйонів.

Окрім шахти на Сокальщині, у списку на приватизацію фігурують Львівське конструкторське бюро, Дрогобицький солевиварювальний завод тощо.

Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов повідомляв, що в уряді затвердили етапи підготовки і проведення приватизації перших 800 державних підприємств.

Також депутатка опублікувала гіперпосилання на таблицю за цими 737 об’єктами.

Довідково.

ПАТ «Шахта «Надія» – це вугільна шахта в Україні, що розташована у с. Сілець Сокальського району Львівщини. Підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.

Читайте також: Вугільну галузь наступного року дофінансують на мільярд

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі