Укравтодор почне будувати Північну об’їзну Львова вже цього року

23 січня 2020 Економіка, Львів
Share Button
скрін з відео
Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») у 2020 році планує будівництво та реконструкцію 9 об'їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км.

Як повідомила прес-служба держагентства у Facebook, зокрема, планується продовжити будівництво Північної об’їзної м. Житомир, Північної об’їзної м. Рівне, Південно-Західної об’їзної м. Полтава, Південної об’їзної м. Дніпро, об’їзної дороги м. Дунаївці (на ділянці між Чернівцями та Хмельницьким).

Також розпочнуться роботи з будівництва Північної об’їзної м. Львів та Північної об’їзної м. Тернопіль. Зазначається, що під час будівництва одного з пріоритетних об’єктів 2020 року – швидкісного шосе Н-31 Дніпро – Решетилівка, планується побудувати об’їзну міста Кобеляки на Полтавщині.

Також у планах будівництво об’їзної міста Берегове, що дозволить значно підвищити привабливість України на ринку міжнародних автомобільних перевезень.

Крім того, за даними прес-служби, цього року «Укравтодор» готує техніко-економічне обґрунтування та проектну документацію для додаткових об’їзних доріг: Південно-Східна об’їзна м. Дубно, Північно-Західна об’їзна м. Хмельницький, Північна об’їзна м. Біла Церква, об’їзна дорога м. Стрий, об’їзна м. Кременчук із мостом через річку Дніпро.

Нагадаємо, Північний об’їзд Львова будуватимуть чотири роки: що у планах.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі