Уряд скасував “карантинні” обмеження зарплат для керівників держпідприємств

28 жовтня 2020 Економіка
Share Button
Фото: ілюстративне
Кабінет Міністрів зняв у період дії карантину обмеження заробітних плат керівникам і членам спостережних рад підприємств державного сектору.

Про це повідомляє “finance.ua” з посиланням на Кабмін.

Зазначається, що 26 жовтня відповідно до рішення Конституційного Суду України уряд скоротив термін дії обмеження, встановленого “Прикінцевими положеннями” Закону про зміни до Державного бюджету України від 13 квітня 2020 року. А саме зняло обмеження, якими місячна винагорода і заробітна плата керівників і членів наглядових рад підприємств державного сектора визначається в розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

Водночас іншою постановою уряд повернув попередні обмеження виплат керівникам і членам спостережних рад державних підприємств.

Повернуто порядок, коли розмір винагороди визначається в кратності до середньомісячної оплати в залежності від групи підприємства і виду його економічної діяльності, йдеться у повідомленні.

Також повернуто обмеження, якими місячний розмір заробітної плати керівника суб’єкта господарювання державного сектору економіки, який визначається в контракті, не повинен перевищувати 1 250 000 гривень.

Нагадаємо, що на період карантину їм дозволили платити не більше 47 тисяч гривень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі