Уряд затвердив критерії для проведення перевірок бізнесу Службою праці

04 березня 2020 Відео, Економіка
Share Button
Ілюстративне фото
Кабінет міністрів затвердив критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику й періодичність проведення планового нагляду (контролю) Державною службою з праці за дотриманням законодавства в сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, державного гірничого нагляду.

Про це інформує пресслужба Мінекономіки.

Як відзначають в міністерстві, проект постанови був розроблений з метою оптимізації проведення перевірок Державною службою праці.

«Прийняття проекту постанови сприятиме забезпеченню єдиного підходу до планування перевірок, поліпшенню якості нагляду, зменшення кількості планових заходів Держпраці відповідно до ступеня ризику діяльності суб’єктів господарювання (високого, середнього або незначного), забезпечення прозорості діяльності посадових осіб Держпраці і прийнятих ними рішень за результатами перевірок», – йдеться у повідомленні.

https://www.facebook.com/1zahidTV/videos/188682142398456/

Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов анонсував проведення кампанії Держпраці з легалізації зайнятості в сфері будівництва.

За словами міністра, така кампанія вже відбулася цього року у сфері торгівлі товарами і послугами. За її результатами на роботу в сфері торгівлі, тимчасового розміщення та громадського харчування оформили понад 123 тис. осіб.

Читайте також: В Україні з’являться електронні лікарняні

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі