Усі вантажні вагони Укрзалізниці розподілятимуть прозоро

20 листопада 2019 Економіка, Життя
Share Button
100% рухомого вантажного складу Укрзалізниці буде реалізовуватися між перевізниками через онлайн-майданчик Prozzoro. Продажі.
Про це заявив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов, залишивши на на своїй сторінці у Facebook оригінальний коментар.

“Укрзалізниця – не годівниця, – написав чиновник. –  Зараз буде рішення, яке багатьом сильно не сподобається. Спочатку робиш дерегуляцію. Кажуть: “Все одно платимо «комусь на руки» за вагони” Згодом переводиш частину рухомого складу у ProZorro.Продажі. Кажуть: “І що, а інші вагони – все одно не чесно розподіляєте між перевізниками” Ок, виставляємо всі вагони на ProZorro. 100% піввагонів, зерновозів, цементовозів і іншого рухомого складу УЗ реалізовуватимемо через офіційний майданчик. Жодного ручного управління і (на додаток) розмов про тіньовий ринок”.

Кравцов пояснив, що така практика вигідна для всіх.

“Ми отримуємо максимально прозорий економічний ефект, а ринок – чіткий механізм розподілу рухомого складу, – йдеться далі у пості. – Зараз ми реалізуємо білизько 30% піввагонів через цей майданчик. Тепер розробники програмних продуктів від Укрзалізниці та ProZorro.Продажі мають узгодити низку технічних питань. І – вперед!”

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі