В Україні подорожчають молочні продукти

18 березня 2021 Економіка
Share Button
Фото ілюстративне
В Україні на передодні Великодніх свят молоко та молокопродукти можуть подорожчати максимум до 5%.

Про це повідомив виконавчий директор Українського дискусійного клубу Олег Пендзин, передає УНН.

“Варто очікувати на невеличке зростання ціни на молоко та молокопродукти на передодні Великодніх свят. Тобто максимум до 5% буде ріст цін”, — розповів Пендзин.

За даними Держстату, на споживчому ринку в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,1%. Найбільше (на 7,6–5,5%) подорожчали соняшникова олія, овочі, цукор. На 3,8–1,3% зросли ціни на м’ясо птиці, фрукти, хліб, яловичину, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, сметану, масло. Водночас на 0,2–0,1% подешевшали яйця, кисломолочна продукція, свинина.

Варто зазначити, що раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль констатував, що по деяких групах товарів є зростання цін. Він заявив, що зростання є “дійсно обґрунтоване” і відбувається “через зменшену пропозицію та сезонний фактор”.

Шмигаль заявляв, що за очікуванням уряду, стабілізація цін на соціальні товари та продукти відбудеться вже наприкінці березня. І що що уяд продовжує вести діалог із ритейлерами та представниками торговельних мереж щодо цін, насамперед на продукти.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі