В Україну щодня їде на третину більше бензовозів, ніж на початку місяця

17 травня 2022, 17:36 Економіка
Share Button
Фото: умовне
Автотранспорт із пальним наразі проходить кордон з українського боку без черг.

Кількість бензовозів, які везуть в Україну пальне, зросла на третину щодня відносно початку травня на тлі його дефіциту на автозаправних станціях. Про це повідомила пресслужба уряду за підсумками онлайн-зустрічі з представниками паливного бізнесу щодо забезпечення внутрішнього ринку пальним, передає ЕП.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Євросоюз вже запровадив для України так звані “коридори солідарності” – тобто платформу для налагодження альтернативних логістичних шляхів усіма можливими видами транспорту.

Подібний інструмент, зазначив Шмигаль, працював під час пандемії всередині Європи, коли розвозили вакцини й медикаменти. 

“Влада робить і готова робити все необхідне, щоб дати бізнесу можливість завозити пальне в країну. На пунктах пропуску автомобільному й залізничному транспорту із пальним надається абсолютний пріоритет. Ми також ведемо перемовини й щодо інших шляхів постачання, щоб розширити наші логістичні можливості”, — підкреслив Прем’єр-міністр .

У Держприкордонній службі зазначили, що автотранспорт із пальним наразі проходить кордон з українського боку без черг.

За словами першої Віцепрем’єр-міністерки економіки Юлії Свириденко, кількість бензовозів, які щоденно перетинають кордон, зросла майже на третину порівняно з початком травня. 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі