В уряді запевнили, що Новий Розділ і Новояворівськ будуть з теплом

18 жовтня 2019, 13:32 Економіка
Share Button
Фото: ДІЛО
Питання з подачею тепла і електроенергії в містах Новий Розділ і Новояворівськ Львівської області буде вирішено.

Про це повідомив перший заступник міністра енергетики та захисту довкілля Віталій Шубін під час години запитань до уряду в парламенті, передає УНН.

«Ми будемо робити все, щоб в містах Новий Розділ і Новояворівськ люди мали тепло і світло», – зазначив Шубін.

При цьому міністр розвитку громад і територій Олена Бабак додала, що у справи в місті Новий Розділ уже втрутився очільник Львівщини.

Мальський буквально зараз скликає комісію з НС і будуть визнавати ситуацію в місті Новий Розділ як техногенну катастрофу регіонального рівня. Відповідно до цього рішення уже є домовленість про скликання засідання облради для виділення коштів на підтримку людей, які не отримували заробітну плату в минулому опалювальному сезоні для того, щоб люди погодились вийти працювати на цей об’єкт.

Читайте також: Опалювальний сезон у Новому Роздолі ледь не опинився під загрозою зриву

Крім того, за словами Бабак, для вирішення технічних питань в сфері теплопостачання міста будуть направлені технічні бригади з інших населених пунктів. «Люди будуть з теплом», – запевнила міністр.

Раніше повідомлялося, що в цих двох містах Львівської області склалась надзвичайна ситуація, що ставить під загрозу опалювальний сезон у них і населення вже готується блокувати міжнародні траси у разі, якщо питання не будуть вирішені.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі