Верховна Рада прийняла новий закон про плату за виліт кожного пасажира

13 липня 2020 Економіка
Share Button
Фото з відкритих джерел
Верховна Рада ухвалила в другому читанні закон про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України (№2424).

Про це повідомляє Mind.ua.

Закон встановлює ставку державного авіаційного збору за кожного пасажира, який буде літати в межах України, в розмірі $0,5, на міжнародних рейсах – $2.

За кожну тонну вантажу в межах України – $2,5, а в разі здійснення міжнародних перевезень з/в Україну – $10.

Збір не стягуватиметься у разі перевезення вищих посадових осіб та офіційних делегацій держав; перевезення гуманітарної допомоги з/в Україну відповідно до актів Кабінету Міністрів; а також у разі польотів, пов’язаних із забезпеченням проведення робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, авіаційних та інших подій, санітарних авіарейсів (зокрема, перевезень тіла (останків, праху) померлого).

Також не стягуватиметься збір при перевезенні дітей у віці до двох років; транзитних пасажирів; пасажирів з сервісними квитками й у разі перевезення менш як 10 пасажирів одним нерегулярним рейсом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі