Vodafone можуть продати азербайджанському оператору

17 жовтня 2019 Економіка
Share Button
Антимонопольний комітет України підтвердив ймовірність купівлі азербайджанським мобільним оператором Bakcell оператора мобільного зв’язку «ВФ Україна», що працює під брендом Vodafone.

Про це пресслужба АМКУ повідомила на запит УНІАН у листі від 17 жовтня.

«7 жовтня 2019 року в Комітет надійшла заявка про надання дозволу на концентрацію у вигляді купівлі товариством з обмеженою відповідальністю «Бакселл» (м. Баку, Азербайджан) акцій компанії «Preludium BV» (Амстердам, Нідерланди) в розмірі 100% голосів у найвищому органі управління компанії», – сказано в повідомленні.

Крім того, в АМКУ зазначили, що в результаті вказаної транзакції ТОВ «Бакселл» може отримати контроль над управлінням приватним акціонерним товариством «ВФ Україна» (м. Київ, Україна) – одним з провідних українських операторів мобільного зв’язку, що працює під брендом «Vodafone».

Довідково.

«Vodafonе Україна» є одним з найбільших українських мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM і CDMA-450, обслуговує більш як 20 млн абонентів.

Bakcell – оператор стільникового зв’язку стандарту GSM, UMTS і LTE в Азербайджані. Компанія була заснована в 1994 році і стала першою, що надає послуги мобільного зв’язку в країні. Охоплює більш як 95% населення і близько 88% території Азербайджану. Bakcell має угоди з голосового роумінгу з 211 операторами в 120 країнах світу.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі