«Воля» із 1 лютого підвищує тарифи на інтернет та телебачення

23 січня 2020 Економіка
Share Button
З 1 лютого найбільший в Україні кабельний провайдер «Воля» підвищує тарифи на послуги телебачення та інтернету.

Як повідомили в компанії, зміна тарифів відбудеться в абонентів всієї мережі покриття «Волі» на території України, передає Liga.net.

Крім підвищення абонентської плати, компанія також оптимізує лінійку тарифів.

Як повідомляє «Воля», перегляд тарифів пов’язаний з підвищенням українськими медіагрупи цін на власні канали для провайдерів кабельного телебачення більш ніж в 2 рази.

«Ми закуповуємо контент у найбільших медіагруп України: “Інтер”, StarLightMedia, “Медіа Група Україна” та 1 + 1. Це власники більш двадцяти найпопулярніших телеканалів: “Інтер”, НТН, К1, К2, МЕГА, “Піксель”, Zoom, «Enter-фільм», СТБ, ICTV, «Новий», М1, М2, Ось, «Україна», НЛО ТБ, «Індиго TV», 1 + 1, 2 + 2, ТЕТ, «Плюсплюс» і інші», – відзначають в компанії.

Провайдер вказує, що зростання ціни для абонентів є закономірним наслідком такого рішення.

«Воля» вже опублікувала у себе на сайті оновлений прейскурант цін, дійсний з 1 лютого. В оновлених тарифах ширше список каналів (але не завжди), більше Гб на мобільний зв’язок партнера – lifecell, але і ціни теж вище в середньому на кілька десятків гривень.

Наприклад, «Київ: Інтернет усюди (200)» + «Кіно» до 31 січня коштує 199 грн, а з 1 лютого назву нового пакета – «Інтернет усюди (200)» + «Кіно (2 пристрої) special». Його вартість – 239 грн. Кількість доступних каналів не змінюється – 45.

Читайте також: Боротьба з піратством чи антиукраїнська політика: нащо кодують супутникове ТБ?

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі