Зеленський вимагає закрити більшість продовольчих ринків

25 березня 2020 Економіка, Життя
Share Button
Фото: Діло
Президент Володимир Зеленський у режимі онлайн провів селекторну нараду, під час якої поспілкувався з міськими головами обласних центрів та головами ОДА. Зокрема, обговорили питання закриття продовольчих ринків.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Глава держави зауважив, що лише на місцях можна визначити, наскільки небезпечні й потрібні ці ринки у населеному пункті.

Він наголосив на тому, що під час поширення інфекції коронавірусу такі торговельні майданчики становлять небезпеку, особливо для людей старшого віку, котрі там найчастіше й купують продукти.

«Великі ринки треба закривати одразу. Але раптом у маленьких містечках немає магазинів, і ці базарчики є основним джерелом харчових продуктів, треба думати, як вийти з такої ситуації. Біля ринків можуть бути патрулі, які, наприклад, обмежуватимуть кількість людей», — зазначив Зеленський.

В Україні станом на 25 березня зафіксували 117 випадків коронавірусу: у Чернівецькій області (38), у Києві (34), у Київській області (22), Івано-Франківській (5), Тернопільській (4), Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Житомирський — по 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській, Вінницькій та Черкаській областях — по 1. Наразі зафіксовано 4 летальні випадки.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі