Чи потрібна Львову жива ялинка: де вихід?

Share Button
У центрі Львова сьогодні встановили живу та рідкісну блакитну ялинку. За інформацією міськради, подарував святкове дерево місту керівник науково-виробничої фірми «Дока» Юрій Львович Серебрянний.

«Цьогоріч живу ялинку нам привезли з території заводу «Кінескоп». Нам її подарувала виробнича фірма «Дока», бо ялинку треба було зрізати, оскільки вона росла на резервуарі води і при сильному вітрі її могло завалити. Так уже третій рік поспіль – мешканці дарують ялинку місту.

«Запалять» ялинку перед святом  Миколая, 18 січня, о 18.00», – розповіла чиновниця міськради Наталія Бунда.

Водночас журналіст Вікторія Балицька порівняла сьогоднішню подію з тим, що ялинка наче «жила, померла і піднялася до неба».

У відповідь користувачі соцмереж одразу задумались, а чи дійсно потрібно щороку у Львові ставити ялинку, зрубуючи для того живе дерево. Є припущення і про те, що на місці, де зрубали дерево, скоро будуть будувати щось дуже велике, а при тому міськрада «зрубує» і непогані гроші.

Так, одні радять посадити живу на місці фонтану:

Інші жартують, що ялинка потрібна, аби приховувати всі безчинства львів’ян та гостей міста:

Разом з тим  «Екологічна платформа» інформує, що «любителі легкої наживи» останнім часом все частіше крадуть живі ялинки у міських парках і скверах.

«Ми переконані, що жодні санкції не здатні зупини бажання легкої наживи. Найкраще працює зменшення попиту на живі ялинки.  Агітуйте за відмову від живих ялинок на свята серед друзів, сусідів та колег, поширюйте інформацію про проблему вирубок, а також захищайте зелені зони на місцях», – закликають екологи.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, чи варто купувати ялинку в горщику.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі