На Закарпатті пенсіонер хотів вивезти до Чехії понад 3,5 тис рідкісних марок

14 вересня 2020 Трафунки, Фото
Share Button
Фото: Mukachevo.net
67-річного контрабандиста, уродженця смт Великий Бичків Закарпатської області, викрили митники, коли він намагався перетнути митний пост «Солотвино» на автомобілі марки «Opel Insignia» чеської реєстрації.

За інформацією митників, закарпатець обрав «зелений коридор», що звільняє громадян від письмової декларації. Втім, митники спільно з прикордонниками вирішили провести поглиблений огляд автівки, повідомляє Mukachevo.net.

Відтак, під час огляду в багажному відсіку серед особистих речей водія виявили п’ять альбомів та три картонні коробки з 3760 шт поштових марок 1991 року видання видавництва СРС� та іноземних держав.

Фото: Mukachevo.net

“Дані поштові марки з ознаками культурної цінності є обмеженими для переміщення через митний кордон України. Для вивезення з України поштових марок Союзних республік СРСР, датованих до 1991 року видання, потрібне Свідоцтво Мінкультури на право вивезення їх з території України. На момент перетину кордону дане Свідоцтво у чоловіка було відсутнє”, – розповів начальник митного поста «Солотвино» Тарас Ференц.

Наразі на порушника склали протокол. Поштові марки вилучені для встановлення експертами їх вартості.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі