Поліція затримала “на гарячому” рекетирів, які вимагали гроші з міжнародних перевізників

02 жовтня 2020, 15:54 Трафунки, Фото
Share Button
Фото: Нацполіція
1 жовтня правоохоронці на Тернопільщині затримали трьох фігурантів одразу після одержання 1000 євро від перевізників як чергового траншу від загальної суми у п’ять тисяч євро.

Як повідомляють у Нацполіції, починаючи з 2017 року, на території Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей діє організована злочинна група, члени якої представлялися довіреними особами «вора в законі» на прізвисько «Нєдєля», він же «Андрій Львівський», який наразі перебуває у міжнародному розшуку, та вимагають із перевізників по 500 євро щомісяця.

Фото: Нацполіція

Встановлено, що вимагачі віком від 28-ми до 50-ти років, вирішили не тільки збирати данину, а й за кошти «давати дозволи» на ведення бізнесу з пасажирських і транспортних перевезень до країн Європи, зокрема у прикордонних пунктах пропуску Львівської та Закарпатської областей. Для більшої «переконливості» застосовували фізичне насильство до потерпілих або погрози застосування такого насильства та пошкодження і знищення їх майна.

Фото: Нацполіція

Під час санкціонованих обшуків було вилучено грошові кошти, предмет, схожий на пістолет Макарова, з набоями до нього та чорнові записи.

Наразі правоохоронці затримали вимагачів. Вирішується питання про повідомлення підозр.

Слідство триває. Встановлюються всі потерпілі та завдані вимагачами збитки.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі