Ще один сухий водограй: у Львові огородили площу перед Оперним і демонтують фонтан

09 грудня 2019 Львів, Фото
Share Button
Фото: Юра Мартинович
Сьогодні, 9 грудня, у Львові на площі перед Оперним театром розпочали ремонтні роботи, зокрема, розбирають старий фонтан, а на його місця наступного року з’явиться новий сухий.

Демонтаж виконує підрядна організація на замовлення Галицької РА. Натомість проект облаштування нового фонтану виконаний на замовлення управління архітектури та урбаністики ЛМР, а профінансує роботи благодійний фонд «Сокар Благо», повідомляє ЛМР.

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

«Повністю площа буде завершена до кінця наступного року. Тобто наступного року взимку ми вже по-іншому зможемо використовувати цю площу. Впродовж року на площі діятиме фонтан, а взимку, коли він буде відключений, площу можна використовувати для різного роду подій. Ми бачимо наскільки добре працює фонтан на пл. Митній, діти завжди там бігають, тому передбачаємо такий самий ефект і тут», – розповів начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев.

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

«Цей проект ми задумали ще у 2015 р, але в силу певних обставин його призупинили, і приступаємо до його реалізації саме зараз. Ми повністю фінансуємо цей проект. Це буде приблизно 1,5 млн. доларів. Сподіваємо, що наступного року зробимо подарунок для міста — новий фонтан і оновлену площу», – сказав голова благодійного фонду «Сокар-Благо» Азі Аслано.

Фото: Юра Мартинович

Чашу фонтану перед Львівським оперним театром планують перенести у Стрийський парк.

Читайте також: Без кіосків і квітників: у Львові замість «Кульбаби» зроблять новий великий громадський простір

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі