ДБР вбачає фальсифікацію голосування за Раду громадського контролю

18 жовтня 2019 Кримінал
Share Button
Роман Труба. Фото: dt.ua
Під час аналізу голосування за Раду громадського контролю при ДБР виявлено ознаки не персонального, як передбачено законом, а організованого масового голосування за перших 13 переможців конкурсу.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив директор ДБР Роман Труба.

«Це – пакети мобільних телефонів з однаковою комбінацією цифр (відрізняються лише 3 останні); «одноразові» електронні адреси та домени, зареєстровані за день до голосування; нетипове, лінійне голосування за 13 переможців конкурсу; багаторазове голосування з однакових IP-адрес та інше», – додав Труба.

За його словами, на підставі цих матеріалів зареєстровано кримінальне провадження.

Читайте також: Кого прослуховуватиме ДБР та як вручатимуть підозру нардепам: нові зміни до КПК

«Ми не знаємо, чи причетні ці 13 переможців до організації голосування на свою користь – під час досудового розслідування це буде встановлено. Навіть з виявленими порушеннями, я зобов’язаний призначити склад Ради», – зазначив він.

Читайте також: Страшилка про те, що директор ДБР стане всемогутнім – чиста маніпуляція «Водночас, переконаний, що будь-який доброчесний активіст ніколи не ввійде до РГК, знаючи, що на його користь було організоване масове неперсональне голосування. Запропонував переможцям до понеділка написати заяви про не включення до складу РГК, для того, щоб провести нові вибори. Чи отримаю я хоч одну заяву? Побачимо. Але це вже буде їхня відповідальність», – йдеться у повідомленні.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі