Депутат-педофіл ховався в Києві під ім’ям померлого в РФ брата

25 червня 2020 Кримінал
Share Button
Фото: OBOZREVATEL
Колишній депутат Сєверодонецької міської ради (VI скликання) Володимир Живага засуджений до 15 років позбавлення волі за зґвалтування та розбещення дітей у Луганській області.

Ще в 2012 р. педофіл був оголошений у розшук, проте затримали його через 5 років у Києві. З’ясувалося, що ексдепутат “украв особу” померлого в РФ брата і весь цей жив і працював у столиці. Про це пише Обозреватель.

19 червня 2020 року Сєверодонецький міський суд Луганської області виніс вирок ексдепутату, але в Єдиному реєстрі судових рішень інформації ще немає.

Стороною обвинувачення було доведено, що колишній депутат міськради з 2006 по 2012 роки систематично вчиняв злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості щодо малолітніх і неповнолітніх. Під приводом показу кіно, мультфільмів та інших розваг Володимир Живага запрошував дітей до себе додому, поїв їх алкоголем і ґвалтував.

У кримінальному провадженні задокументовано 14 епізодів скоєння розпусних і насильницьких дій щодо шести дітей у віці від 6 до 15 років. Наймолодша постраждала була його рідною племінницею.

Суд призначив обвинуваченому максимально можливе за вказані злочини покарання – 15 років позбавлення волі. Водночас обвинувачений своєї провини не визнав і в скоєному не розкаявся.

Додамо, що ЗМІ Луганщини били на сполох ще у 2012 році, коли Володимир Живага був депутатом міськради. Тоді журналісти розповіли, як правоохоронці вийшли на педофіла. Виявилося, що увагу патрульної служби привернули дві дитини, які несли дорогий фотоапарат. Після цього правоохоронці навідались додому до депутата, де той нібито і був захоплений із 10-річною дівчинкою. А на його комп’ютерах були виявлені фото- і відеоматеріали, які вказують на постійні знущання з дітей із боку цього “політика”.

Живага тоді категорично заперечував свою причетність, та моментально реагував на публікації про його нездорову “любов” до дітей і погрожував судовими позовами. На деяких місцевих сайтах збереглися його спростування.

Депутата затримали, однак випустили під підписку про невиїзд, і він утік. Правоохоронці оголосили Живагу в розшук – датою зникнення депутата міськради було вказано травень 2012 року. У 2015 році інформація про розшук Володимира Живаги з’явилася і на сайті “Миротворець”, однак тільки через два роки педофіл-утікач потрапив до рук правоохоронців. Причому в Києві.

Як виявилося, всі п’ять років після втечі з Луганської області Володимир Живага жив і працював у Києві, використовуючи документи померлого в РФ брата. Сергій Живага був на вісім років молодшим, брати були схожі.

Фото: Обозреватель

Зараз засуджений ґвалтівник дітей перебуває в Старобільському слідчому ізоляторі.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі